litceymos.ru 1


СПИСОК

ПРИЗЕРІВ ТА ЛАУРЕАТІВ ОБЛАСНИХ, ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ, ЗМАГАНЬ, ВИСТАВОК, ФЕСТИВАЛІВ У 2006-2007 н.р.


№ п/п

Прізвище, ім¢я учня, назва колективу


Школа


Керівник


Назва конкурсу


Місце

Нагорода,

підстава



Солованюк Валентина

НВК «школа-гімназія» смт. Турійськ

Долгерт В.А.

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН

ІІІ

Наказ облуон

від 06.03.07 №134



Кучеря Ольга

Турійська ЗОШ І-ІІІ ст.

Фільченко Г.Я.

Міжнародний етап конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

ІІІ

Наказ облуон

від 15.01.07 №14



Суха Надія

Луківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Слободенюк Т.В.

Міжнародний етап конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

І


Суха Надія


Луківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Слободенюк Т.В.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об′єднаймося ж, брати мої»

номінація «Література»

ІІ

Грамота облуон

Наказ № 88 від 16.02.2007р.



Клімук Яна

Перевалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тарасюк Галина Тимофіївна

обласний етап Всеукраїнського благодійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво» номінація «Розмовний жанр»

ІІІ

Грамота облуон



Хом’як Галина

Луківська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Троць Марія Степанівна

обласний етап Всеукраїнського благодійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво» номінація «Вокал»

ІІ

Грамота облуон



Новосад Віктор

Осьмиговичівська ЗОШ І-ІІст.

Калюжна О.С.

Обласний конкурс сучасної української пісні «Срібні дзвіночки»

висока виконавська майстерність

Грамота облуон

Наказ



Студія «Житечко»

Купичівська ЗОШ І-ІІІ ст..


Кравчук М.В.

Обласна новорічно-різдвяна виставка «Новорічна фантазія»

творчий підхід, високий художній рівень

Наказ облуон № 28 від 19.01.07



Чонка Інна

Купичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кравчук М.В.

Обласна новорічно-різдвяна виставка «Новорічна фантазія»

творчий підхід, високий художній рівень

Наказ облуон № 28 від 19.01.07

У обласний конкурс різдвяно-новорічної атрибутики «Вертеп»

ІІ місце

організатор – управління культури Волинської облдержадміністрації

Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека»

номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Гран-прі

м. Рибаківка, Миколаївська обл..



Булава Ірина

Купичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кравчук М.В.

У Всеукраїнський фестиваль творчості дітей села «Золоте зернятко»

номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

І місце

Організатори:

Міністерство України у справах сім’ї і молоді

м.Херсон



Безуглова Анна

Купичівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Кравчук М.В.

У Всеукраїнський фестиваль творчості дітей села «Золоте зернятко»

номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Гран-прі

Організатори:

Міністерство України у справах сім’ї і молоді

м.Херсон



Жебко Дарина

Купичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кравчук М.В.

Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека»

номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

І місце

м. Рибаківка, Миколаївська обл..

обласний етап Всеукраїнського благодійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво» номінація «образотворче мистецтво»

І місце

Учасник Всеукраїнського фестивалю

Грамота облуон



Вітрук Софія

Вітрук Світлана

Ставківська ЗОШ І-ІІ ст., туристсько-краєзнавчий гурток

Вітрук В.В.

Обласний конкурс науково-практичних робіт учасників туристсько-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Краса і біль Волині» (напрям «З попелу забуття»)

Робота «Десь там, далеко на Волині, родилась армія УПА»

лауреат

Грамота Центру туризму, спорту та екскурсій

Наказ облуон №95 від 19.02.2007р.



Караванська Галина

Новодвірська ЗОШ І-ІІІ ст.

Тислюк В.О.

Обласний конкурс науково-практичних робіт учасників туристсько-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Краса і біль Волині» (напрям «З попелу забуття»)

Робота «Брусиловський прорив»

лауреат

Грамота Центру туризму, спорту та екскурсій

Наказ облуон №95 від 19.02.2007р.



Скок Оксана

НВК «школа-гімназія»

Рашкевич Т.В.

Обласний конкурс дитячого малюнка «Краса врятує світ»

ІІ місце

Грамота



Танцювальний колектив «Калиновий цвіт»

Луківська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Книш Т.М.

Всеукраїнський молодіжний конкурс «Золота підкова»

номінація «сучасний танець»

номінація «народний танець»

лауреат


ІІІ місце

ІІІ місце




Обласний конкурс

«Золоте зернятко»

номінація «сучасний танець»

номінація «народний танець»

лауреат


І місце

ІІ місце





Драматичний гурток


Свинаринська ЗОШ І-ІІ ст.

Масюк Л.А.

Парфенюк О.М.

Обласний огляд-конкурс театральних колективів

ІІ місце в регіональному огляді-конкурсу

Грамота облуон

Наказ № 115 від 27.02.2007р.



Гурток юних журналістів

НВК «школа-гімназія»

Трофімук А.І.

Турнір юних журналістів

ІІІ місце

Наказ облуон № 222 від 02.04.2007р.



Гуменюк Юлія Валеріївна

НВК «школа-гімназія»

Прищук Л.Т.

обласний заочний конкурс

«Космічні фантазії»

напрямок «Філософія та історія»

ІІ місце

Наказ облуон

№ 189 від 22.03.2007



Лиса Ірина

Миляновичівська ЗОШ І-ІІ ст.

Пиріг Ярослава Михайлівна

обласний заочний конкурс

«Космічні фантазії»

номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

ІІІ місце

Наказ облуон

№ 189 від 22.03.2007



Мартинович Юлія

Миляновичівська ЗОШ І-ІІ ст.

Пиріг Ярослава Михайлівна


обласний заочний конкурс

«Космічні фантазії»

номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

ІІІ місце

Наказ облуон

№ 189 від 22.03.2007



Поліщук Людмила

Гайківська ЗОШ І-ІІ ст.

Паламарчук Олена Ананіївна

конкурс юних читців, присвячений 193-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

ІІІ місце

Наказ облуон

№178 від 20.03.2007р.



Денисюк Марія

Новодвірська ЗОШ І-ІІІ ст.,

гурток «Чарівна соломка»

Денисюк Оксана Вікторівна

обласний конкурс-захист робіт декоративно-прикладного та народного мистецтва

«Творча майстерня»

номінація «Художнє плетіння з природного матеріалу»

ІІІ місце

Наказ облуон №287 від 26.04.2007р.



група «Пошук»

Соловичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Поприч Людмила Петрівна

обласний заочний конкурс робіт учасників історико-географічної експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл Волині»

робота «Соловичі, а може, Соловичі»

напрям «Волинь – від краю до краю»

переможець

Наказ облуон

№271 від 20.04.2007р.




Мартинюк Марія

Свинаринська ЗОШ І-ІІ ст.

Мартинюк Людмила Петрівна

обласний заочний конкурс робіт учасників історико-географічної експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл Волині»

робота «Земля, розп’ята на хресті історії»

напрям «Зникаючі хутори»

лауреат

Наказ облуон

№271 від 20.04.2007р.



Бортнічук Ірина

Луківська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Рашкевич

Т.В.

обласний етап конкурсу «Місто усміхається»

Всеукраїнський конкурс

«Місто усміхається»


І місце


ІІІ місце

Організатор конкурсу – Асоціація міст і сіл України



Голощук Юлія

Свинаринська ЗОШ І-ІІ ст.




Всеукраїнський конкурс Дитячої творчості «Моя мала Батьківщина»

переможець обласного

учасник Всеукраїнського

Український фонд соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил



Данилюк Микола

Дудик Віктор

Білонога Михайло

Туропинська ЗОШ І-ІІІст.

гурток «Юний моделіст-конструктор»


Богдадюк І.В.

Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді

призери

Диплом



Горніч Олександр

Турійський районний Будинок дитячої творчості

Сичик Віктор Євгенович

виставка-конкурс декоративно-прикладного та народного мистецтва «Знай і люби свій край»

І місце – обласна

учасник Всеукраїнської виставки

Диплом



Кирилова Світлана

Маковичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кирилова Р.В.

обласний заочний конкурс

«Космічні фантазії»

номінація «Образотворче мистецтво»

лауреат

Наказ облуон

№ 189 від 22.03.2007

Всеукраїнський конкурс «Мій голос я віддаю на захист природи»

Малюнок на тему

«Альтернативна енергетика»

учасник

грамота

Всеукраїнської екологічної ліги



Олексюк Іван

Тагачинська ЗОШ І-ІІ ст.

Гаврилюк Л.В.

Всеукраїнські змагання «Шкіряний м’яч» серед юнаків наймолодшої групи

в складі збірної Волині

золота медаль

кращий гравець




Троцюк Інна

Турійський Районний Будинок дитячої творчості

Троцюк

Першість області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді

ІІІ місце в особистому заліку

Диплом Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій



Хіль Христина

Турійський Районний Будинок дитячої творчості

Федорук Микола Володимирович

Першість області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді

ІІ місце в особистому заліку

Диплом Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій

ЕКОЛОГІЧНІ КОНКУРСИ, АКЦІЇ



Ступачук Тетяна

Миляновичівська ЗОШ І-ІІ ст.

Жук Г.І.

обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник»

ІІ місце

Наказ облуон від 19.05.2006р. №413



Муха Ганна

Миляновичівська ЗОШ І-ІІ ст.

Жук Г.І.


Дитячий екологічний конгрес «Живи, Земле!»

номінація «Сільське господарство» робота «З’ясування найкращих умов для вирощування моркви»

Міжнародний дитячий екологічний конгрес

І місце


Диплом






Члени шкільного лісництва

Луківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Марчук А.Л.

Обласний конкурс на краще проведення природоохоронної роботи в школі

активна участь






Гром Олеся

Луківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Пічугіна Г.В.

обласний етап Всеукраїнської орнітологічної акції «Птах 2006 року – синьошийка»

номінація «Малюнок, аплікація»

ІІ місце

Наказ облуон від 21.11.06 № 814



Чонка Інна

Купичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кравчук М.В.

обласний етап Всеукраїнської орнітологічної акції «Птах 2006 року – синьошийка»

номінація «Фотоспостереження, вишиванка»

ІІІ місце

Наказ облуон від 21.11.06 № 814



Гурток «Юні природоохоронці»

Мокрецька ЗОШ І-ІІ ст.

Лук’янова В.І.


обласний етап Всеукраїнського науково-освітнього проекту «Лишайники – індикатори стану атмосферного повітря»

активна участь

Грамота

Наказ облуон №863 від 13.12.06



Дитячий колектив

Турійський будинок дитячої творчості

Наумчик Н.В.

Великий зимовий облік птахів

активна участь

Наказ облуон від 02.04.07р. №220



Лещенко Андрій

Купичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Лещенко Л.М.

Всеукраїнський конкурс «Мій голос я віддаю на захист природи»

номінація «Екологічні казки»

учасник

грамота

Всеукраїнської екологічної ліги



Колектив учнів 2-4 класів

Луківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Шевчук З.Д.

обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Джміль і бджілка»









Гурток «Фантазери»

Туропинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Мельничук С.М.

обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Джміль і бджілка»







Учнівський колектив

НВК «школа-гімназія»смт.Турійськ




Всеукраїнська акція «Зелений паросток майбутнього»

ІІ місце

Грамота Національного еколого-натуралістичного центру Наказ №10 від 21.02.07р.



Учнівський колектив

Свинаринська

ЗОШ І-ІІ ст.

Лучко Людмила Миколаївна

Трудова акція «Юннатівський зеленобуд»

за вагомий внесок в оздоровлення довкіллі, збереження існуючих зелених насаджень

Грамота Національного еколого-натуралістичного центру

Наказ №12від 23.02.07р.



Алексєєва Оксана

Туропинська

ЗОШ І-ІІІ ст.




конкурс випускників обласної очно-заочної біологічної школи

переможець

Наказ облуон

№ 371 від 25.05.2007р.



















педагогічні працівники







Турійська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Петрицька Алла Григорівна

Обласний етап ІІ Всеукраїнського заочного огляду конкурсу на зразкову навчально-виховну екологічну стежку

ІІ місце

Наказ облуон №807 від 17.11.06р.






Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст.

Луцюк Л.П.

Обласний етап ІІ Всеукраїнського заочного огляду конкурсу на зразкову навчально-виховну екологічну стежку

ІІІ місце

Наказ облуон №807 від 17.11.06р.






Миляновичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Жук Галина Іванівна

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край, моя земля»

переможець

учасник Всеукраїнського









Тагачинська ЗОШ І-ІІ ст.

Гаврилюк Леонід Васильович

Обласний конкурс серед учителів фізичної культури на кращий інноваційний урок фізичної культури з елементами футболу

ІІІ місце

жовтень 2006 року

Грамота облуон






Обласний конкурс серед учителів фізичної культури на кращий інноваційний урок

ІІІ місце

жовтень 2006 року

Грамота облуон






НВК «школа-гімназія» смт.Турійськ

Селезнюк Ірина Леонідівна

Обласний конкурс «Мій голос я віддаю на захист природи»

номінація «Презентація екологічно-чистих продуктів, виробництв»

переможець

Наказ облуон від 18.06.07р. №417






Луківська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Борисюк Людмила Степанівна

Обласний конкурс «Мій голос я віддаю на захист природи»

номінація «Презентація екологічно-чистих продуктів, виробництв»

переможець

Наказ облуон від 18.06.07р. №417