litceymos.ru 1

Скільки часу має працювати педагогічний працівник під час канікул?


Консультація

Згідно з п.25 Типових правил внутрішнього трудового розпорядку для працівників навчально-виховних закладів системи Міністерства освіти і науки України від 20.12.93 р. № 455 (з наступними змінами), під час канікул, що не збігаються з черговою відпусткою, керівник закладу освіти залучає педагогічних працівників до педагогічної та організаційної роботи в межах часу, який не перевищує їхнього навчального навантаження до початку канікул.
У випадку, коли в окремі дні (місяці) заняття не проводяться з незалежних від учителя (викладача) причин (сільгоспроботи, епідемії, несприятливі метеорологічні умови тощо) його робота оплачується з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель (викладач) виконує іншу організаційно-педагогічну роботу. При відсутності такої роботи час простою оплачується в порядку і розмірах, визначених Кодексом законів про працю України (п.77 Інструкції про порядок нарахування заробітної плати працівникам освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 15.04.93 р. № 102).

Джерело: http://zapartu.ua/