litceymos.ru 1




УКРАЇНА

Миколаївська обласна державна адміністрація

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ




НАКАЗ



“07” лютого 2012 р. № 91

м. Миколаїв


Про підсумки обласного

етапу Всеукраїнського

конкурсу-виставки творчих робіт

«Український сувенір»


З метою формування особистості за допомогою народного досвіду та опанування джерел історії українського традиційного мистецтва, налагодження духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті, як виховного та пізнавального начала, популяризації дитячої художньої творчості і формування позитивного екологічного мислення протягом грудня 2011 року – січня 2012 року обласним еколого-натуралістичним Центром учнівської молоді проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки «Український сувенір».

На конкурс було представлено 118 робіт з загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Арбузинського, Баштанського, Братського, Березанського, Березнегуватського, Веселинівського, Вознесенського, Врадіївського, Доманівського, Єланецького, Жовтневого, Казанківського, Кривоозерського, Миколаївського, Новобузького, Новоодеського, Очаківського, Снігурівського районів, міст Миколаєва, Очакова, Вознесенська, Южноукраїнська, Палацу творчості учнів м. Миколаєва, Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району м. Миколаєва, Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва, експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», Станції юних техніків м. Миколаєва, Станції юних натуралістів м. Миколаєва, Станції юних натуралістів Новоодеського району та обласного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді.

На розгляд журі були подані зразки традиційних іграшок (ляльки, фігурки людей, тварин, птахів тощо), предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції (рушники, посуд, прикраси тощо), а також сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку, виготовлені з використанням народних традицій та символіки декоративно-прикладного мистецтва, елементів різьблення, вишивки, декоративного розпису, плетення, ткацтва тощо. Найбільша кількість робіт була представлена у ІІ віковій категорії (70 експонатів), найменша – у ІІІ (7 експонатів). Переважна більшість виробів відрізнялась оригінальністю та якісним виконанням, що значно утруднювало роботу журі при визначенні переможців. На жаль, не всі роботи, що посіли І місця, змогли представляти Миколаївську область на Всеукраїнському етапі конкурсу-виставки через невірне оформлення паспорту виробу або взагалі через його відсутність. Надалі просимо надавати необхідну супроводжуючу документацію відповідно до Положення та подавати більш детальну інформацію у графах паспорту «Опис зразка» та «Коротка довідка про історію іграшки, ідею виробу».


На підставі рішення журі


НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями та нагородити грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації:


Серед учнів загальноосвітніх шкіл:

І місце – Кудрановського Дениса, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Кривоозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 Кривоозерської районної ради, керівник Синчук К.В.;

І місце – Багрянцеву Дар’ю, ученицю Миколаївського експериментального загальноосвітнього навчального закладу «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради, керівник Літкова А.В.;

І місце – Трофимова Альберта, вихованця гуртка «ДУМ» Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №54 Миколаївської міської ради, керівник Квітковська І.А.;

І місце – Кондратюка Данила, Щкуркіна Олександра, учнів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №64 Миколаївської міської ради, керівник Малькова О.А.;

І місце – Терновську Юлію, ученицю Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №64 Миколаївської міської ради, керівник Кожемякіна О.О.;

І місце – Алферову Ангеліну, ученицю Новоодеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Новоодеської районної ради, керівники Алферова О.О., Лисенко І.І.;

І місце – Рудя Володимира, вихованця гуртка «Умілі руки» Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №34 Миколаївської міської ради, керівник Макарова І.Л.;

І місце – Шестерика Артема, учня Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Вознесенської міської ради, керівник Малюженко Л.О.;

І місце – Бойко Ганну, вихованку гуртка «Умілі руки» Новоєгорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Баштанської районної ради, керівник Левіна С.П.

І місце – Бернацького Кирила, учня Миколаївського експериментального загальноосвітнього навчального закладу «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради за роботу «Моя Україна», керівник Євлампієв С.В.;


І місце – Данілейко Анну, ученицю Миколаївського експериментального загальноосвітнього навчального закладу «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради, керівник Верстіна В.В.;

І місце – Кирильчук Анастасію, ученицю Миколаївського експериментального загальноосвітнього навчального закладу «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради, керівник Верстіна В.В.;

І місце – Казимир Катерину, ученицю Миколаївського експериментального загальноосвітнього навчального закладу «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради, керівник Верстіна В.В.;

І місце – Левченко Ірину, ученицю Миколаївського експериментального загальноосвітнього навчального закладу «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради, керівник Кириченко Л.М.;

І місце – Хмельову Наталію, вихованку гуртка «Вишивка» Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Веселинівської районної ради, керівник Бондаревська І.В.

І місце – Плєханову Марію, вихованку гуртка «ДУМ» Очаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Очаківської міської ради, керівник Плєханова Л.Б.

І місце – Гончар Ганну, ученицю Миколаївської Гуманітарної гімназії №41 Миколаївської міської ради, керівник Кульчицька Т.І.;

І місце – Лашка Олександра, учня Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Єланецької районної ради, керівник Лашко І.А.;

І місце – Брітана Олександра, вихованця гуртка «Зроби сам» Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради, керівник Божицький М.М.;

ІІ місце – Тищенко Ірину, ученицю Маложенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Єланецької районної ради;

ІІ місце – Петренко Наталію, вихованку гуртка «ДУМ» Очаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Очаківської міської ради, керівник Чупахіна А.М.

ІІ місце – Якушевську Аліну, ученицю Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №49 Миколаївської міської ради, керівник Кругляк А.А.;

ІІ місце – Подшикайла Даніїла, учня Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32 Миколаївської міської ради;

ІІ місце – Лелеку Сергія, учня Очаківського навчально-виховного комплексу «Сонечко» Очаківської міської ради, керівник Красотіна З.Л.;

ІІ місце – Подвіженко Анну, вихованку гуртка «ДУМ» Новокиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради, керівник Антрощенко Л.О.;

ІІ місце – Паращук Юлію, вихованку гуртка «Умілі руки» Курячелозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кривоозерської районної ради, керівник Рижак Н.В.;

ІІ місце – Мартиненка Кирила, учня Миколаївського експериментального загальноосвітнього навчального закладу «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради, керівник Євлампієв С.В.;

ІІ місце – Слабика Костянтина, учня Миколаївського експериментального загальноосвітнього навчального закладу «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради, керівник Євлампієв С.В.;

ІІ місце – Дуйловську Анастасію, ученицю Новобузької гімназії Новобузької районної ради;

ІІ місце – Єськову Ольгу, ученицю Веселобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Казанківської районної ради, керівник Дмитрощенко Н.О.;

ІІ місце – Кутняха Максима, Грабар Надію, вихованців гуртка «Умілі руки» Тамаринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради, керівник Сенюк І.Я.;

ІІІ місце – Стожук Анастасію, ученицю Новобузької Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Новобузької районної ради;

ІІІ місце – Бернацького Кирила, учня Миколаївського експериментального загальноосвітнього навчального закладу «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради за пано «Бики», керівник Євлампієв С.В.;


ІІІ місце – Купрієвич Яну, ученицю Миколаївського експериментального загальноосвітнього навчального закладу «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської, керівник Гончарук О.В.;

ІІІ місце – Саніну Владиславу, ученицю Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32 Миколаївської міської ради;

ІІІ місце – Дунаєву Марію, ученицю Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради;

ІІІ місце – колектив гуртка «Образотворче мистецтво» Варюшинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Веселинівської районної ради, керівник Богомаз О.В.;

ІІІ місце – колектив гуртка «Умільці» Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Веселинівської районної ради, керівник Безрук Л.І.;

ІІІ місце – Тесленка Дениса, вихованця гуртка «Народні ремесла» Вознесенської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Вознесенської міської ради, керівник Петрова В.М.;

ІІІ місце – Варушку Сергія, вихованця гуртка «Художньо-прикладний» Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Вознесенської міської ради, керівник Червякова Т.М.;

ІІІ місце – Штефан Ірину, вихованку гуртка «Умілі руки» Трикратської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вознесенської районної ради, керівник Целих О.В.;

ІІІ місце – Козедуба В’ячеслава, вихованця гуртка «Чарівна намистина» Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вознесенської районної ради, керівник Погорєлова В.А.;


Серед вихованців позашкільних навчальних закладів комплексного типу:

І місце – Сороку Ганну, вихованку гуртка «Вироби з бісеру» Будинку дитячої творчості Кривоозерського району, керівник Власюк Т.О.;

І місце – колектив гуртка «Народні ремесла» Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району м. Миколаєва, керівник Лещенко Л.Г.;


І місце – Загребельну Анастасію, вихованку гуртка «Орхідея» Палацу творчості учнів м. Миколаєва, керівник Загребельна О.В.;

І місце – колектив гуртка «Прикладне мистецтво» Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району м. Миколаєва, керівник Цимбал М.А.;

І місце – Михальченко Ірину, вихованку гуртка «Берегиня» Будинку дитячої творчості Врадіївського району, керівник Чабанюк А.М.;

І місце – Волощук Маріанну, вихованку гуртка «Тістопластика» Будинку дитячої творчості Веселинівського району, керівник Майстренко Н.В.;

І місце – Шведову Марію, Валькову Ірину, вихованок гуртка «Вишиваночка» Центру позашкільної роботи Жовтневого району на базі Мішково-Погорілівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник Зварійчук С.О.;

І місце – Петрову Анастасію, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Дитячо-юнацького центру Вознесенського району, керівник Остащук Н.В.;

І місце – Бережного Едуарда, вихованця гуртка «Веселка» Будинку творчості учнів Миколаївського району, керівник Бережна Н.В.;

І місце – Павлову Ірину, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Будинку творчості школярів Арбузинського району, керівник Павлова І.М.;

І місце – Слободянюк Наталію, вихованку гуртка «Розпис по бересті» Будинку дитячої творчості Кривоозерського району, керівник Желєзняк Т.М.;

І місце – Трушину Олену, вихованку гуртка «Мальви» Палацу творчості учнів м. Миколаєва, керівник Парфенюк І.Г.;

І місце – Антонову Тетяну, вихованку гуртка «Маленька модниця» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва, керівник Антонова Г.Г.;

І місце – Чернюк Анну, вихованка гуртка «Акварелька» Будинку дитячої творчості Врадіївського району, керівник Лука Л.А.;

І місце – Манілову Валентину, вихованку гуртка «Тістопластика» Будинку дитячої творчості Веселинівського району, керівник Майстренко Н.В.;


І місце – Піхічук Вероніку, Мишеніну Анну, вихованок гуртка «Скульптура» Центру позашкільної роботи дітей та юнацтва Новобузького району, керівник Глаголєва Н.Ю.;

І місце – колектив гуртка «Народне мистецтво» Центру позашкільної роботи Жовтневого району на базі Лиманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник Васильєв О.П.;

І місце – Камашеву Олександру, вихованку гуртка «Початкове технічне моделювання» Центру позашкільної роботи Жовтневого району на базі Лучівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник Жидких С.Є.;

І місце – Криницьку Яну, вихованку гуртка «Ажур» Центру позашкільної роботи Жовтневого району на базі Лучівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник Сидор О.М.;

І місце – Банзалову Анастасію, вихованку гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Снігурівського району, керівник Телещук І.А.;

І місце – Ковальчук Катерину, вихованку гуртка «Сувенір» Центру дитячої та юнацької творчості м. Южноукраїнська, керівник Рибець І.В.;

І місце – Єлецьку Ілону, вихованку гуртка «Сувенір» Центру дитячої та юнацької творчості м. Южноукраїнська, керівник Рибець І.В.;

І місце – Королевич Єлизавету, вихованку гуртка «Флористика» Центру дитячої та юнацької творчості м. Южноукраїнська, керівник Черняєва Л.М.;

І місце – Каширіна Анастасію, вихованку гуртка «Народна вишивка» Будинку творчості учнів Миколаївського району, керівник Пігур Я.М.;

І місце – Любінецьку Ганну, вихованку гуртка «Колорит» Будинку творчості учнів Миколаївського району, керівник Вербицька З.В.;

І місце – Коротову Валентину, вихованку гуртка «Образ» Будинку творчості учнів Миколаївського району, керівник Коркішко О.О.;

І місце – Зеликович Катерину, вихованку гуртка «Арт» Будинку творчості учнів Миколаївського району, керівник Коркішко О.О.;

І місце – Терещенко Віру, вихованку гуртка «Арт» Будинку творчості учнів Миколаївського району за роботу «Чарівний танок», керівник Коркішко О.О.;

І місце – Терещенко Віру, вихованку гуртка «Арт» Будинку творчості учнів Миколаївського району за роботу «Коники», керівник Коркішко О.О.;

І місце – колектив гуртка «Ткацтво» Будинку творчості учнів Миколаївського району, керівник Пігур Я.М.;

І місце – Борисову Валерію, Басисту Тетяну, Сизоненко Дарину, вихованок гуртка «Попелюшка» Будинку дитячої та юнацької творчості Баштанського району, керівник Борисова Л.М.;

І місце – Леонову Валерію, Тернавську Ірину, вихованок гуртка «Візерунок» Будинку дитячої та юнацької творчості Баштанського району, керівник Савченко Т.М.;

І місце – Вербу Анну, Климюк Марину, вихованок гуртка «Чарівниця» Будинку дитячої та юнацької творчості Баштанського району, керівник Верба О.О.;

І місце – Матвєєву Ганну, вихованку гуртка «Краса і мистецтво» Будинку дитячої та юнацької творчості Баштанського району, керівник Полова З.Д.;

ІІ місце – Горкуненка Максима, Дудчик Тетяну, Гаврилова Юрія, вихованців гуртка «Народна скарбниця» Будинку творчості учнів Миколаївського району, керівник Нідель В.П.;

ІІ місце – Бельмас Юлію, вихованку гуртка «Умілі руки» Центру дитячої та юнацької творчості м. Южноукраїнська, керівник Годованюк О.В.;

ІІ місце – Бондаренко Тетяну, вихованку гуртка «Мереживоплетіння» Будинку творчості школярів Арбузинського району, керівник Беркань П.В.;

ІІ місце – колектив гуртка «Золотошвейка» Будинку творчості школярів Березанського району, керівник Костюк О.В.;

ІІ місце – Штиль Катерину, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» Будинку творчості школярів Арбузинського району, керівник Запороха О.М.;

ІІ місце – Оселедченко Ольгу, вихованку гуртка «Маленька модниця» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва, керівник Антонова Г.Г.;


ІІ місце – Проскуріну Ірину, вихованку гуртка «Фантазія» Будинку дитячої та юнацької творчості Баштанського району, керівник Польщина І.А.;

ІІ місце – Баркар Катерину, вихованку гуртка Центру дитячої творчості м. Вознесенська, керівник Петрова В.М.;

ІІ місце – Гордійчук Ірину, вихованку гуртка «Народна вишивка» Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківського району, керівник Король О.А.;

ІІ місце – Євтушенко Юлію, вихованку гуртка «Майстерня прикладних мистецтв» Будинку творчості школярів Єланецького району, керівник Флоря О.М.;

ІІ місце – колектив гуртка «Перлиночка» Будинку творчості школярів Березанського району на базі Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник Лавринюк М.З..;

ІІ місце – Сорокаченко Катерину, вихованку гуртка «Бісероплетіння» Будинку дитячої творчості Доманівського району, керівник Гаврильчак Т.Г.;

ІІІ місце – Закржевську Анастасію, вихованку гуртка «Аплікація соломкою» Будинку творчості школярів Арбузинського району, керівник Ярошенко Т.М.;

ІІІ місце – Самойленка Максима, вихованця гуртка «Бісероплетіння» Центру позашкільної роботи дітей та юнацтва Новобузького району, керівник Богданова Т.Ю.;

ІІІ місце – Візну Анастасію, Михайлову Анастасію, Синенко Анастасію, вихованок гуртка «Дитячий вернісаж» Будинку дитячої творчості Березнегуватського району, керівник Блюм І.Д.;

ІІІ місце – Степанченко Маргариту, вихованку гуртка «Народна іграшка» Будинку творчості школярів та юнацтва Братського району, керівник Солонченко С.О.;

ІІІ місце – колектив гуртка «ДУМ» Центру позашкільної роботи Жовтневого району на базі Лиманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник Васильєва О.М.;

ІІІ місце – Стокротян Ксенію, вихованку гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» Центру дитячої творчості м. Вознесенська, керівник Зарубіна Т.П.;


ІІІ місце – Машнову Катерину, вихованку гуртка «Чарівний клубочок» Будинку творчості учнів Миколаївського району, керівник Кривіна М.П.;

ІІІ місце – Нуцковську Владиславу, вихованку гуртка „В’язання гачком” Парутинської школи естетичного виховання Очаківського району, керівник Попова Л.І.;


Серед вихованців позашкільних навчальних закладів профільного типу:

І місце – Маленчук Тетяну, вихованку гуртка «Юні друзі природи» Станції юних натуралістів м. Миколаєва, керівник Федоренко О.О.;

І місце – Малиновську Юлію, вихованку гуртка «Юні знавці лікарських рослин» Станції юних натуралістів м. Миколаєва, керівник Балєва Г.С.;

І місце – Шиганіну Анастасію, вихованку гуртка «ДУМ» Станції юних техніків м. Миколаєва, керівник Пономаренко В.О.;

І місце – Соловйова Віталія, вихованця гуртка «ДУМ» Станції юних техніків м. Миколаєва, керівник Пономаренко В.О.;

І місце – Берест Анастасію, вихованку гуртка «Юні флористи» обласного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді на базі Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 5 Миколаївської обласної ради, керівник Чудіна Л.В.;

ІІ місце – колектив гуртка «Юні друзі природи» Станції юних натуралістів м. Миколаєва, керівник Ярошенко А.В.;

ІІІ місце – не визначено.


2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Літвін С.М.


Начальник управління В.В. Мельніченко

Троїцька 430276