litceymos.ru 1


Overview

техЮн
тех Юнаки ОП


Sheet 1: техЮн

КУБОК УКРАЇНИ З КІННОГО СПОРТУ
(конкур, виїздка, триборство)
Технічні результати
Триборство юнаки
Подолання перешкод

27-30.09.2012 р.





м. Жашків, Черкаська обл.

Місце № іден П.І.Учасника Рік народ. Розряд Кличка коня Команда Тренер Результат
Штр. оч. Час Шт. час Всього
1 22 Лапа Евген 1995 1 Аахен 04 м. Дніпрпетровськ СДЮШОР Шкіптань Анатолій 0 70.43 0 0
2 20 Волощук Микола 1995 2 Репетітор 05 м. Дніпрпетровськ СДЮШОР Шкіптань Анатолій 8 69,87 0 8
3 113 Терещенко Дмитро 1995 1 Оксид 96 м. Суми ОК НТЗ "СКДЮСШ" Сергієнко Сергій 12 68.37 0 12
4 90 Карп Михайло 1996 кмс Ерма 04 Черкаська обл КСК Сван ДЮСШ Мрія "Д" Пономарьова Ірина Пономарьов Андрій 28 76,80 0 28

























Головний суддя змагань




Скабард А.В.














Головний секретар змагань




Клименко О.




Sheet 2: тех Юнаки ОП

КУБОК УКРАЇНИ З КІННОГО СПОРТУ


(конкур, виїздка, триборство)


Технічні результати

Триборство юнаки



Особиста першість



27-30.09.2012 р.






м. Жашків, Черкаська обл.





Місце № коня П.І.П. вершника Рік народження Розряд Кличка коня Команда Тренер Манеж.їзда Польові випробування



конкур 3 дні Виконаний норматив
Штр.оч. Час Штр. оч. за час Всього штр.оч.
1 22 Лапа Евген 1995 1 Аахен 04 м. Дніпрпетровськ СДЮШОР Шкіптань Анатолій 57.08 0 4,29 0 0 0 57.08 кмс
2 20 Волощук Микола 1995 2 Репетітор 05 м. Дніпрпетровськ СДЮШОР Шкіптань Анатолій 68.13 0 3,59 0 0.00 8 76.13 кмс
3 90 Карп Михайло 1996 кмс Ерма 04 Черкаська обл КСК Сван ДЮСШ Мрія "Д" Пономарьова Ірина Пономарьов Андрій 64.17 0 4,12 0 0.00 28 92.17 кмс
4 113 Терещенко Дмитро 1995 1 Оксид 96 м. Суми ОК НТЗ "СКДЮСШ" Сергієнко Сергій 63.33 40 5,12 10,80 50.80 12 126.13 2

100 Малофєєв Владислав 1995 КМС Гранд 01 Одеська обл., КСК Богнатово Єременко Сергій 51.67 Знятий



89 Жмур Яна 1995 кмс Брасхат 03 Черкаська обл КСК Сван ДЮСШ Мрія "Д" Пономарьова Ірина Пономарьов Андрій 59.79 Знята

































Головний суддя змагань




Скабард А.В.






















Головний секретар змагань




Клименко О.