litceymos.ru 1

Додаток 1

до наказу відділу освіти

Кременчуцької РДА

№ 295 - од від 25.12.2012 р.


СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

(І місце)


районних олімпіад 2012-2013 н.р.




Прізвище, ім’я учня

Кл

Назва ЗНЗ

Учитель

Предмет

1

Ґава Людмила

6

Білецьківський НВК

Маркевич Т.Г.

Математика


2

Реуцька Лаккі

7

Гориславський НВК

Ткаченко В.Г.

3

Ісак Марія

7

Чечелевська ЗОШ І-ІІ ст.

Казак О.І.

4

Кошева Анжеліка

8

Омельницький НВК

Кушко Т.А.

5

Лебедь Марія

9

Білецьківський НВК

Маркевич Т.Г.

6


Козачок Ілля

11

Піщанська гімназія

Коваль Л. О.

7

Третяк Аніта

8

Садківська ЗОШ І-ІІІ

Лисенко О.Ю.

Англійська мова


8

Фролова Вікторія

9

Садківська ЗОШ І-ІІІ

Лисенко О.Ю.

9

Воробйова Галина

11

Максимівський НВК

Івасенко Л.І.

10

Кувшинов Дмитро

10

Садківська ЗОШ І-ІІІ

Слабко І.О.

Географія


11

Скачек Денис

11

Білецьківський НВК

Вальчук С. І.

12

Ісак Марія

7

Чечелевська І-ІІ

Макотченко Л.А.

Фізика

13

Сопільняк Олександр

8

Чечелевська ЗОШ І-ІІ


Макотченко Л.А.

14

Макаренко Олександр

11

Піщанська гімназія

Маляренко В.П.

15

Козачок Ілля

11

Піщанська гімназія

Краплина І.М.

Астрономія

16

Горейко Даніела

9

Максимівський НВК

Пилипенко Н.Ф.

Правознавство

17

Остаповець Дарина

11

Максимівський НВК

Пилипенко Н.Ф.

18

Третяк Аніта

8

Садківська ЗОШ І-ІІІ

Рябчій В.С.

Біологія

19

Семерянін Маргарита

9

Потоківська ЗОШ І-ІІІ

Свеколкіна В.В.

20

Ткаченко Ігор

10

Піщанська гімназія

Ткаченко Ю.М.

21

Макаренко Олександр


11

Піщанська гімназія

Ткаченко Ю.М.

22

Воробйова Галина

11

Максимівський НВК

Воробйова Л.В.

23

Ткаченко Ігор

10

Піщанська гімназія

Ткаченко Ю.М.

Екологія

24

Скирда Олександр

11

Білецьківський НВК

Вальчук А.Р.

25

Ісак Марія

7

Чечелевська І-ІІ

Сопільняк В.Ю.

Укрмова

та літ.



26

Третяк Аніта

8

Садківська ЗОШ І-ІІІ

Калішенко Т.Ф.

27

Журавель Каріна

9

Майбородівська І-ІІ

Сподін Т.В.

28

Крот Марина

10

Садківська І-ІІІ

Крот Л.М.

29

Шаповал Тетяна


11

Піщанська гімназія

Чернікова С.П.

30

Рубанова Маргарита

8

Чечелевська ЗОШ І-ІІ

Кунавіна І.В.

Обсл. праця



31

Іванова Катерина

8

Чечелевська ЗОШ І-ІІ

Кунавіна І.В.

32

Лікчина Марія

9

Майбородівська ЗОШ І-ІІ

Тарчанська Л.О.

33

Мелешко Оксана

10

Зарудянська ЗОШ І-ІІІ

Фендрик Л.Г.

34

Панченко Ольга

11

Білецьківський НВК

Левицький С.М.

35

Бойко Дмитро

8

Чечелевська ЗОШ І-ІІ

Дроб’язко І.В.

Техн. праця


36

Погорілець Руслан

9

Гориславський НВК

Пальоха О.М.

37


Попович Аркадій

10

Максимівський НВК

Скрипач С.С.

38

Козачок Ілля

11

Піщанська гімназія

Маляренко В.П.

39

Низенко Ярослав

11

Піщанська гімназія

Махал Т.Г.

Фізична куль-тура і спорт

40

Письменнікова Тетяна

11

Піщанська гімназія

Махал Т.Г.

41

Безклинська Анастасія

11

Піщанська гімназія

Лобан І.Л.

Педагогіка і психологія

42

Бойко Дмитро

8

Чечелевська ЗОШ І-ІІ

Кунавіна Т.В.

Інформаційні технології

43

Лебедь Марія

9

Білецьківський НВК

Брусник Н.В.

44

Неборак Вікторія

10

Садківська ЗОШ І-ІІІ


Рябчій В. С.

45

Скирда Олександр

11

Білецьківський НВК

Брусник Н.В.

46

Ісак Марія

7

Чечелевська І-ІІ

Кунавіна Т.В.

Хімія

47

Мудра Наталія

8

Піщанська гімназія

Білоус Р.Г.

48

Бояльська Аліна

9

К.Потоківська ЗОШ І-ІІІ

Хмарська О.І.

49

Ткаченко Ігор

10

Піщанська гімназія

Ткаченко Ю.М.

50

Скирда Олександр

11

Білецьківський НВК

Кулаженко В.А.

51

Пасішник Катерина

9

Максимівський НВК

Ляпун Л.М.

Російська мова

та література

52

Крот Марина

10


Садківська ЗОШ І-ІІІ

Біляєва А.І.

53

Кулініч Дарія

11

Піщанська гімназія

Кулинич В.М.

54

Остаповець Дарина

11

Максимівський НВК

Пилипенко Н.Ф.

Історія



СПИСОК ПРИЗЕРІВ

(ІІ місце)

районних олімпіад 2012-2013 н.р.




Прізвище, ім’я учня

Кл

Назва ЗНЗ


Учитель

Предмет

1

Губаренко Ян

6

Ч.Знам’янська ЗОШ І-ІІ

Єфімова Н.В.

Математика

2

Романко Богдан

6

Салівська ЗОШ І-ІІІ

Соса В.І.

3

Шашков Сергій

7

Рокитненська ЗОШ І-ІІІ

Дворніцька І.М.

4


Сопільняк Олександр

8

Чечелевська ЗОШ І-ІІ

Макотченко Л.А.

5

Бояльська Аліна

9

К.Потоківська ЗОШ І-ІІІ

Скапа Л.А.

6

Туз Яна

10

Салівська ЗОШ І-ІІІ

Соса В.І.

7

Скачек Денис

11

Білецьківський НВК

Свердленко І.А.

8

Низенко Ярослав

11

Піщанська гімназія

Коваль Л.О.

9

Яцик Дмитро

8

Недогарківська ЗОШ І-ІІІ

Булай П.Ю.

Англійська мова


10

Карнаухова Марина

9

Піщанська гімназія

Івасенко В.В.

11

Ткаченко Ігор

10

Піщанська гімназія

Івасенко В.В.

12

Куча Ольга


11

Піщанська гімназія

Пидорина Л.І.

13

Яшкін Іван

8

Майбородівська ЗОШ І-ІІ

Ненич Л.В.

Географія


14

Мочайло Лілія

9

Ч.Знам’янська ЗОШ І-ІІ

Шкурко Н.О.

15

Тімочка Руслан

10

Піщанська гімназія

Дядечкіна Л.П.

16

Оникій Євгенія

9

Піщанська гімназія

Пидорина Л.І.

Фр. мова

17

Слєднікова Злата

11

Піщанська гімназія

Пидорина Л.І.

18

Ус Дмитро

7

Білецьківський НВК

Маркевич С.М.

Фізика


19

Перетятько Дмитро

8

Салівська І-ІІІ

Михайленко С.А.


20

Лебедь Марія

9

Білецьківський НВК

Маркевич С.М.

21

Лосєв Віктор

10

Омельницький НВК

Падалка Н.Л.

22

Прокопенко Олександра

11

Омельницький НВК

Падалка Н.Л.

23

Мочайло Юлія

9

Ч.Знам’янська ЗОШ І-ІІ

Шкурко Н.О.

Правознавство

24

Ардашев Вадим

10

Рокитненська ЗОШ І-ІІІ

Борийчук С.П.

25

Ромашок Богдан

7

Піщанська гімназія

Білоус Р.Г.

Хімія

26

Петелько Каріна

7

Гориславський НВК

Ткаченко В.Г.

27

Лавренко Олександр

8

Піщанська гімназія

Білоус Р.Г.


28

Мочайло Лілія

9

Ч.Знам’янська ЗОШ І-ІІ

Петрова Н.І.

29

Похила Діана

9

Чечелевська І-ІІ

Кунавіна Т.В.

30

Кошулько Аліна

10

Недогарківська І-ІІІ

Куценко Т.І.

31

Макаренко Олександр

11

Піщанська гімназія

Білоус Р.Г.

32

Ардашев Вадим

10

Рокитненська І-ІІІ

Береза Т.В.

Астрономія



33

Мелешко Ярослав

11

Зарудянська І-ІІІ

Бутенко В.П.

34

Мудра Наталя

8

Піщанська гімназія

Ткаченко Ю.М.

Біологія

35

Мочайло Лілія

9

Ч.Знам’янська ЗОШ І-ІІ


Петрова Ю.В.

36

Соляник Катерина

10

Недогарківська ЗОШ І-ІІІ

Куценко Т.І.

37

Скирда Олександр

11

Білецьківський НВК

Вальчук А.Р.

38

Лебедь Марія

10

Білецьківський НВК

Вальчук А. Р.

Екологія

39

Іщенко Аліна

11

Максимівський НВК

Воробйова Л.В.

40

Реуцька Лаккі

7

Гориславський НВК

Федота М.В.

Укрмова

та літ.


41

Кальницька Олена

8

Омельницький НВК

Сивокінь В.В.

42

Лебедь Марія

9

Білецьківський НВК

Ванжула О. І.

43

Дудка Галина

10

Піщанська гімназія


Шаповал О.Н.

44

Ванжула Дмитро

11

Білецьківський НВК

Солодовник Н.О.

45

Остаповець Дарина

11

Максимівський НВК

Шибіста В.В.

46

Барановська Дарина

8

Рокитненська ЗОШ І-ІІІ

Лук’янець Т.Г.

Обсл. праця


47

Курганська Вікторія

9

К.Потоківська ЗОШ І-ІІІ

Порубльова Т.В.

48

Малик Марина

9

Пришибська ЗОШ І-ІІІ

Городянко Н.І.

49

Дубина Оксана

9

Ч.Знам’янська ЗОШ І-ІІ

Тарчанська Л.О.

50

Семененко Юлія

10

Максимівський НВК

Ручка А.В.

51

Лепська Юлія

11

Піщанська гімназія


Маляренко В.П.

52

Корольов Ігор

8

В.Терешківська ЗОШ І-ІІІ

Марусіченко В.О.

Техн. праця


53

Бойко Олександр

9

Білецьківський НВК

Левицький С. М.

54

Матюшенко Ярослав

10

Білецьківський НВК

Левицький С. М.

55

Ванжула Дмитро

11

Білецьківський НВК

Левицький С. М.

56

Болєлов Ігор

11

Піщанська гімназія

Махал Т.Г.

Фізична культура і спорт

57

Фомич Вікторія

11

Омельницький НВК

Філіпов Є.В.

58

Дем’яненко Ольга

11

Рокитненська ЗОШ І-ІІІ

Кагал О.О.

59

Слєднікова Злата

11


Піщанська гімназія

Чикун Л.М.

Педагогіка і психологія

60

Рубанова Маргарита

8

Чечелевська ЗОШ І-ІІ

Кунавіна Т.В.

Інформаційні технології

61

Похила Діана

9

Чечелевська ЗОШ І-ІІ

Кунавіна Т.В.

62

Крамаренко Аліна

9

Недогарківська ЗОШ І-ІІІ

Шахман І.В.

63

Хмарська Ірина

10

К.Потоківська ЗОШ І-ІІІ

Проша Г.Л.

64

Голуб Анастасія

11

Недогарківська ЗОШ І-ІІІ

Шахман І.В.

65

Трофимчук Тетяна

10

В.Терешківська ЗОШ І-ІІІ

Ґудзь І.М.

Економіка

66

Шаповал Тетяна

11

Піщанська гімназія

Ситюк Р.О.




67

Шантер Максим

9

Пришибська ЗОШ І-ІІІ

Савута Ж.В.

Російська мова

та література


68

Лебедь Марія

9

Білецьківський НВК

Шеліпова Т.Ф.

69

Дудка Галина

10

Піщанська гімназія

Кулинич В.М.

70

Плахтієнко Антон

11

Білецьківський НВК

Солодовник Н.О.

71

Толочка Ігор

8

Максимівський НВК

Пилипенко В.В.

Історія

72

Шантер Максим

9

Пришибська ЗОШ І-ІІІ

Івахненко О.Ю.

73

Тімочка Руслан

10

Піщанська гімназія

Кулинич Т.М.

74

Шаповал Тетяна

11

Піщанська гімгазія


Ткаченко В.І.



СПИСОК ПРИЗЕРІВ

(ІІІ місце)

районних олімпіад 2012-2013 н.р.




Прізвище, ім’я учня

Кл

Назва ЗНЗ


Учитель

Предмет

1

Челуснов Андрій

6

Майбородівська ЗОШ І-ІІ

Ільченко А.М.

Математика

2

Арутюнова Олена

8

Потоківська ЗОШ І-ІІІ

Шолубнича С.М.

3

Коровніченко Сергій

9

Гориславський НВК

Фільченко О.Г.

4

Кошулько Аліна

10

Недогарківська ЗОШ І-ІІІ

Шахман І.В.

5

Іванова Катерина

8

Чечелевська ЗОШ І-ІІ

Синельов М.М.

Англійська мова

6


Семерянін Маргарита

9

Потоківська ЗОШ І-ІІІ

Харченко Л.С.

7

Матвієць Вікторія

10

Зарудянська ЗОШ І-ІІІ

Шендрик В.В.

8

Кулініч Дарія

11

Піщанська гімназія

Івасенко В.В.

9

Рак Каріна

8

Пришибська ЗОШ І-ІІІ

Савута Ж.В.

Географія


10

Фролова Вікторія

9

Садківська ЗОШ І-ІІІ

Слабко І.О.

11

Колісник Віктор

10

Салівська ЗОШ І-ІІІ

Яковенко Т.В.

12

Козачок Ілля

11

Піщанська гімназія

Дядечкіна Л.П.

13

Шашков Сергій

7

Рокитненська І-ІІІ

Береза Т.В.

Фізика

14


Садовий Максим

8

Піщанська гімназія

Маляренко В.П.

15

Богодіст Дмитро

8

Рокитненська І-ІІІ

Береза Т.В.

16

Карпенко Богдан

9

Омельницький НВК

Падалка Н.Л.

17

Чередник Богдан

10

Піщанська гімназія

Маляренко В.П.

18

Скирда Олександр

11

Білецьківський НВК

Маркевич С.М.

19

Лебедь Марія

9

Білецьківський НВК

Тимошевська І.А.

Правознавство


20

Крот Марина

10

Садківська ЗОШ І-ІІІ

Виноградова А.В.

21

Жданов Андрій

11

Піщанська гімназія

Краплина І.М.

Астрономія

22


Крупа Анжела

9

Піщанська гімназія

Пидорина Л.І.

Французька мова

23

Кулинич Єгор

10

Піщанська гімназія

Пидорина Л.І.

24

Баранов Дмитро

11

Піщанська гімназія

Пидорина Л.І.

25

Артеменко Михайло

7

Садківська ЗОШ І-ІІІ

Глобинець Н.О.

Хімія


26

Макарова Вікторія

8

Салівська ЗОШ І-ІІІ

Яковенко Т.В.

27

Семерянін Маргарита

9

Потоківська І-ІІІ

Свеколкіна В.В.

28

Лосєв Віктор

10

Омельницький НВК

Момот Н.І.

29

Козачок Ілля

11

Піщанська гімназія

Білоус Р.Г.

30


Кабанець Роман

8

Недогарківська ЗОШ І-ІІІ

Куценко Т.І.

Біологія


31

Колісник Вікторія

8

Кривушівський НВК

Остапенко С.А.

32

Ульянець Тетяна

9

Піщанська гімназія

Ткаченко Ю.М.

33

Каряка Ірина

10

Омельницький НВК

Димчишина Л.М.

34

Іщенко Аліна

11

Максимівський НВК

Воробйова Л.В.

35

Пилипенко Ірина

10

Омельницький НВК

Димчишина Л.М.

Екологія

36

Коваль Катерина

11

Омельницький НВК

Момот Н.І.

37

Чорнява Анастасія

7

Максимівський НВК

Бережна Л.П.

Українська мова та література


38

Макарова Вікторія

8

Салівська І-ІІІ

Сорока В.М.

39

Мудра Наталія

8

Піщанська гімназія

Лепська О.В.

40

Семерянін Маргарита

9

Потоківська І-ІІІ

Звеногровська Н.Б.

41

Матвієць Вікторія

10

Зарудянська І-ІІІ

Корецька Т.В.

42

Голуб Анастасія

11

Недогарківська І-ІІІ

Федорцова Л.Г.

43

Нурмухаметова Анна

11

Пришибська І-ІІІ

Жукова З.І.

44

Таран Дарина

8

Кривушівський НВК

Кравчук А.О.

Обсл. праця


45

Неборак Вікторія

10

Садківська ЗОШ І-ІІІ

Адаменко В.В.


46

Трофимчук Тетяна

10

В.Терешківська І-ІІІ

Волочай Н.М.

47

Бороздун Вікторія

11

Потоківська ЗОШ І-ІІІ

Антошко О.І.

48

Пугач Андрій

8

Піщанська гімназія

Краплина І.М.

Техн. праця


49

Крівченко Ігор

9

Максимівський НВК

Скрипач С.С.

50

Різник Ігор

10

В.Терешківська І-ІІІ

Марусіченко В.О.

51

Горобець Євген

11

В.Терешківська І-ІІІ

Марусіченко В.О.

52

Червінський Олександр

11

В.Терешківська І-ІІІ

Марусіченко В.О.

Фіз. культура і спорт

53

Колотій Ірина

11

Рокитненська ЗОШ І-ІІІ


Кагал О.О.

54

Коробка Тетяна

11

Піщанська гімназія

Чикун Л.М.

Педаг. і психол.

55

Кусяка Ігор

8

Піщанська гімназія

Маляренко В.П.

Інформаційні технології



56

Кругляков Євген

9

Потоківська ЗОШ І-ІІІ

Ухналь Л.Д.

57

Кузенко Владислав

10

Максимівський НВК

Петрова Н.В.

58

Пацюк Дар’я

11

К.Потоківська ЗОШ І-ІІІ

Проша Г.Л.

59

Шматко Тетяна

10

Пришибська ЗОШ І-ІІІ

Русаловська І.Ю.

Економіка

60

Воробйова Галина

11

Максимівський НВК

Квіташ Н.І.

61

Щипець Анастасія


9

Чечелевська ЗОШ І-ІІ

Сопільняк В.Ю.

Російська мова

та література

62

Ванжула Дмитро

11

Білецьківський НВК

Солодовник Н.О.

63

Анісімова Єлизавета

11

Пришибська ЗОШ І-ІІІ

Савута Ж.В.

64

Кальницька Олена

8

Омельницький НВК

Пилипенко К.І.

Історія

65

Бублей Роман

9

Піщанська гімназія

Назаренко Г.М.

66

Рак Юрій

10

Салівська ЗОШ І-ІІІ

Стадніченко В.О.

67

Скирда Олександр

11

Білецьківський НВК

Тимошевська І.А.



Додаток 2

до наказу відділу освіти

Кременчуцької РДА

№ 295 - од від 25.12.2012 р.


СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ І ПРИЗЕРІВ

СЕРЕД УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ




І місце


1

Шаповал Єлизавета


4

Білецьківський НВК

Зінченко З.І.

Укрмова

2

Куценко Діана

4

Піщанська гімназія


Бурлакова Т.Ф.

Математика

ІІ місце


1

Кондратюк Анастасія

4

Рокитненська І-ІІІ

Данилко М.В.

Укрмова

2

Лашко Едуард


4

Зарудянська І-ІІІ

Коваленко Л.В.

Математика

ІІІ місце


1

Драгой Яніна

4

Піщанська гімназія


Бурлакова Т.Ф.

Укрмова

2

Нечай Іван


4

К.Потоківська І-ІІІ


Біла О.М.

Математика